Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Hana

Včera jsem navštívila představení Miluju tě, ale...
Děkuji za nádherný večer, upřímnou gratulaci posílám všem účinkujícím. Báječně jsem se bavila. Rozhodně ráda uvidím znovu!

Budeme se na Vás těšit, Hano a za slova chvály děkujeme. DP

Čas: 11.5.2016, 23:03:26

Jméno: Iveta

Dobrý den, v červnu bude divadlo Palace hrát v Sokolově komedii Rodina je základ státu. Chtěla bych se zeptat, jestli již nevíte přesný termín.
Děkuji

Dobrý den, Iveto. S představením Rodina je základ státu budeme v Sokolově hostovat 2. června. DP

Čas: 2.5.2016, 09:45:48

Jméno: Naďa Režňáková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda Divadlo Palace bude hrát o letních prázdninách na nějakém zámku,či festivalu.

Děkuji za úžasná představení.Poslední zhlédnuté byla Africká královna. Toto představení nemělo chybu.
Chválím,kudy chodím.
NR

Dobrý den, Naďo. Několik tipů na letní představení Divadla Palace pro Vás máme. Velkou zebru hrajeme 29. června na domovské scéně v Praze a hned na druhý den, 30. června, na festivalu Sedmihorské léto v Sedmihorkách u Turnova. Tam taky bude 28. července hostovat naše inscenace Rodina je základ státu. 9. srpna budeme hrát v Brně na akci, kterou pořádá Divadlo Bolka Polívky opět Velkou zebru. Na tu si pak ještě budete moct zajet i do Plzně, kde ji budeme hrát 21. srpna na zahradě Měšťanské besedy. Tak co, vyberete si? DP

Čas: 25.4.2016, 15:06:29

Jméno: Blanka

...DÁMY z ANIANE jsem měla čest vidět ve Vsetíně,úžasný kulturní zážitek,herci byli skvělí...pani Syslovou zbožňuji v ,,ULICI /hned po příchodu na jeviště říkám sestře:a kde má Máňu ?/...děkujeme..

Milá Blanko, do Vsetína se rádi vracíme. Děkujeme za slova chvály a už teď se těšíme na příští návštěvu vašeho krásného města. Doufáme, že budete opět sedět v hledišti. DP

Čas: 21.4.2016, 09:32:59

Jméno: Jana

Včera jsem navštívila hru P.R.S.A. Stručný děj hry, obsazení, recenze i divácké ohlasy slibovaly zábavnou podívanou. BOHUŽEL! Úspěch hry staví na nespočetném množství vulgarismů a nevhodných sexistických narážek. Čím sprostější výraz, tím větší smích a potlesk. Místy mi bylo trapně za herečky, které jinak podávaly úžasný výkon. Pokud bych některé repliky chtěla citovat v hodnocení, bude toto okamžitě správcem smazáno, na prknech divadla je to ovšem umění . Jak kouzelná inscenace by to mohla být, pokud by ubrala na této hrubosti. Opravdu se dnešní kultura ubírá tímto směrem? Je mi líto, ale tohle jsem prostě nedala.

Dobrý den Jano. P.R.S.A. jsou současným divadelním textem, který je reflexí stavu společnosti a otázek, které tento stav přináší. Repliky, slova a "povahu" výrazů použitých v divadelním představení předepisuje autor tohoto textu a my jsme přesvědčeni, že i používání vulgarizmů je v této inscenaci opodstatněné, stylotvorné, pomáhá dotvářet charakter doby (jakkoliv s ním mnozí z nás nejsou spokojení) a tudíž se nejdená o laciné nadbíhání divákům. Naopak, text v této podobě chápeme jako kritiku tohoto stavu. Množství kladných reakcí publika nám potvrzuje, že zařadit tuto inscenaci na repertoár Divadla Palace byla správná volba a inscenace rozšířila široký záběr různých podob komedií, které naše divadlo nabízí. Představení si své diváky našlo. Je nám líto, že nepatříte mezi ně, ale budeme doufat, že i Vy si z dalších inscenací, které má Divadlo Palace na repertoáru vyberete "to své" a budete se k nám za kvalitní zábavou ráda vracet, abyste načerpala dobrou náladu. Při nákupu vstupenek doporučujeme poradit se se slečnou nebo panem pokladním, kteří Vám určitě pomohou vybrat to správné představení pro Vás. Viděla jste už naši nejnovější inscenaci Stará dobrá kapela? Vaše DP

Čas: 21.4.2016, 08:46:47

Jméno: Klára

VELICE děkujeme za výtečné představení Chlap na zabití, které jsme shlédli 29.1. v Jaroměři a znovu dnes ve Dvoře Králové. Výkony pánů Blažka a Vladyky nemají chybu a ohromně nám pozvedly náladu. Ještě jednou tleskáme !!

Dobrý den, Kláro. Je milé vědět, že naši diváci nám nejenom rozumějí, ale že se k nám taky vrací :) Děkujeme. DP

Čas: 12.4.2016, 23:29:52