Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Ivan

Dobry den, pani Zawadska rikala na chatu, ze prave zacina zkouset ve Vasem divadle novou hru. Mohl bych se zeptat, o jakou hru se jedna, ev. dalsi informace (reziser, herci), pokud uz jsou teda znamy? Dekuju!

Dobry den, pani Zawadska zkousi v pripravovane hre Leonharda Huizinga, kterou uvedeme pod nazvem Eskymak z Amsterodamu aneb Zadne zpravy od taty. Vice informaci najdete na nasich strankach v sekci Pripravujeme.

Odesláno: 4.4.2007, 13:26:22

Martina

Chci alespoň tímto poděkovat za nádherný výkon všech herců v Pyžamech u nás v Holicích.Že jsem se pobavila je slabé slovo...S partnerem přemýšlíme,kam za Pyžamama znovu vyjedeme!!Díky!!

Děkujeme, paní Martino a budeme se těšit někdy příště na Vaši návštěvu.

Odesláno: 29.3.2007, 06:50:44

Renata Koubková

Příjemný den,
včera jsme navštívili poprvé Vaše divadlo v hojnějším počtu a je třeba říci, že to rozhodně po včerejším zážitku nebylo naposled:))
Bránice se nám chvějí ještě teď, výkony všech čtyř představitelů Líbánek byly neuvěřitelné, p.Langmajer to je jistota krásného zážitku, ovšem velmi velmi velmi příjemně nás dostal výkon Jitky Čvančarové!Díky ještě jednou za krásný zážitek!!!!

To jste moc pěkně napsala, Renatko - děkujeme Vám. Přesně o tohle nám jde - příjemný večer pro našeho diváka, zážitek, na který hned tak nezapomenete a jistotu, že se budete vracet a vždy se pobavíte. Přejeme příjemné dny a těšíme se na další setkání.

Odesláno: 28.3.2007, 09:48:11

Vladimír

Dostal jsem pozvánku na uvedení Divadla Studna (Pepíno Kašpar) v Divadle Palace dne 26.3. od 19:00. Prosím, potvrďte zda jde o Vaše divadlo (snad není v Praze více divadel se stejným jménem). Předem děkuji za odpověď.
Vladimír

Dobrý den, Vladimíre, je to tak - 26.3. v Divadle Palace, Václavské nám. 43 hostuje Divadlo Studna.

Odesláno: 22.3.2007, 23:31:32

Hanka

Dobrý den, moc ráda chodím na činohry do divadla Palace a ráda bych věděla, proč nemohu platit platit kartou. Kupuji mnohdy i 10 vstupenek na jedno představení a vždy je mi sděleno, že činohry platit kartou nelze. Tomuto vysvětlení opravdu nerozumím. Děkuji za odpověď, Hanka L.

Dobrý den, Hanko, je to opravdu tak - pro prodej vstupenek na činohru platbu kartou neumožňujeme, s ohledem na příliš vysoké bankovní poplatky z každé prodané vstupenky. Velmi nás těší, že jste našim pravidelným divákem a ve věci řešení hromadných objednávek bezhotovostní cestou se s důvěrou obraťte na naše obchodní oddělení, na e-mail: lucie@divadlopalace.cz.nebo tel.: 222 221 712.

Odesláno: 22.3.2007, 19:33:38

Martina

Dobrý den, včera jsem měla možnost shlédnout představení Dveře a musím přiznat, že jsem se už dlouho takhle příjemně nepobavila. Opravdu vynikající představení a především výkony všech herců - paní Smutné, pana Hartla i, pro mě zatím nepříliš známé herečky, Jany Strykové. Všem patří můj velký dík!

Dobrý den, Martino, to nás opravdu moc těší - všichni, kdo jste Dveře viděli, nešetříte chválou. Máme radost a těšíme se na shledání při dalším z našich představení. Mějte se hezky a zachovejte nám přízeň.

Odesláno: 22.3.2007, 15:22:29
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: