Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jan Ž.

Hezký den,
slyšel jsem a četl samou chválu na vaše představení i výkony herců. Prosím o zasílání nabídek vašich představení. Děkuji jž.

Odesláno: 08.2.2007, 11:52:20

Zuzana Otavová

Dobrý den, chtěla bych vidět hru Líbánky aneb ať jde láska k čertu, ale zajímá mě nejenom hra, ale i herecké obsazení. Mohla bych někde najít, kdo hraje v Líbánkách v dny, kdy se bude hrát v Praze? Děkuji moc za odpověď.

Odesláno: 07.2.2007, 21:17:23

Alena Š.

Viděla jsem včera (31. 1. 2007) představení Druhá kapitola. Úžasný kus, excelentní herci, nádhera!!! A paní Zawadská je opravdu krásná dáma... Ještě jednou děkuji a prosím i nadále o zasílání nabídek Vašich představení.

Odesláno: 1.2.2007, 09:11:18

Marie

Díky Vám všem za příjemný večer, který jste nám včera připavili ve slánském divadle s představením Dveře.
A Vám paní Smutná zvlášťní dííííííííííík.

Odesláno: 30.1.2007, 13:53:55

Pavel Smetana, Praha

Dobrý den:o)! Chtěl bych vám poděkovat za 3 představení (Motýli, Kachna na pomerančích a Líbánky aneb ať jde láska k čertu), které jsem měl možnost zhlédnout ve vašem skvělém divadle a těším se na další představení jako je Druhá kapitola apod., na které jsem si již zakoupil lístky na únor:o)! Herci jsou skvělí, divadlo a personál skvělý - co více si jen přát?! :o) Přeji ještě více úspěchů než doposud a odhodlání k nastudování k dalším skvělým hrám... Opravdu upřímně děkuji za nádherné zážitky:o)))!!! Zdraví Pavel Smetana

Odesláno: 30.1.2007, 09:06:29

Pavla Červená, Tábor

Chtěla bych Vám poděkovat za včerejší pěkné představení Dveře , se kterým jste přijeli k nám do Tábora, moc se mi líbilo. Zajímalo by mě, kdo hrál dceru paní Smutné, podle obrázků v programu to byl někdo jiný, než jak bylo uvedeno.Dodatečně děkuji i za hru Motýli, se kterou jste tu byli na podzim. Vojta Kotek mě velice mile překvapil. Přeju hodně takových představení a hodně spokojených diváků. Už se těším na Vaše další představení. Vím, že přijede se hrou Líbánky.

Odesláno: 27.1.2007, 09:04:00
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: