Riddikulus!

Režie: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkce: Zuzka Lobotková

Hrají:

Katarína Gurová
Peter Pavlík
Kristóf Melecsky

26. 11. 2021 (pá) vstupenky
6. 12. 2021 (po) vstupenky

Start: 19:00 hod.

Místo: Divadlo Palace, Pasáž Jalta, Václavské nám. 43, Praha 1

Facebook
Instagram

Riddikulus! Bláznivý let světem Harryho Pottera. Sedm knih plných dobrodružství zhuštěných do jednoho představení!

Od první sovy až po nervyderoucí souboj s pánem zla! Čarodějové, mudlové i motáci, kteří vyrůstali a dospívali za zdmi Bradavic, pojďte sem!

Čeká nás bláznivý let světem Harryho Pottera. Sedm knih plných dobrodružství zhuštěných do jednoho představení je nejen poctou fenoménu jedné generace, ale i zábavnou a laskavou karikaturou v podání mladých divadelníků. Naši tři hrdinové – Harry, Ron a Hermiona – budou kličkovat v labyrintu oblíbených scén a přeskakovat pohyblivá příběhová schodiště. Čekejte neočekávané a hůlky mějte vždy připravené!

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Dokázali byste si představit Harryho a Draca jako kamarády? Podívali byste se, jak tancuje Voldemort? A co tak rap battle mezi Bellatrix a Ronem? Pro všechny, jež milují neobyčejný kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat, jsme připravili jedinečné divadelní představení!

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie.

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!