Riddikulus!

Riddikulus!

Režie: Pavol Viecha
Text: Pavol Viecha, Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová
Hudba: Andrej Majerčík
Produkce: Zuzka Lobotková

Hrají:
Katarína Gurová
Peter Pavlík
Kristóf Melecsky

Facebook

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Délka představení:
90 min. (bez přestávky)

Temní páni a jasné paní, princové dvojí krve a plnokrevné princezny, pozor! Na známost se dává, že z Azkabanu opět utekla trojice divadelních pobertů, jejichž notorické počínání trhá bránice rychleji, než kletba Sektumsempra. Pokud i vás omrzel svět mudlů, přidejte se na temnou stranu a nepropásněte jejich jedinečné představení, které zhmotní kouzlo magie a rozesměje vás dřív, než naučíte stepovat ananas. Osm filmů a sedm knih začarovaných do jednoho parodického dobrodružství rozpoví kultovní příběh Harryho Pottera tak, jak ho ještě neznáte!

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti? Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat!

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie.

Riddikulus!, plakát

Hrajeme

pá 24.05.  |  19:00 |  Vstupenky

KOMPLETNÍ PROGRAM

NAPIŠTE NÁM

All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: