Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Martina Podrouzkova

Dobry vecer,v programu mate hru Caveman naposled 26.12.2016.Cely nasledujici mesic nic.Znamena to ze hra konci?Dekuji za odpoved Martina.

Dobrý den, Martino. Inscenaci Caveman z repertoáru našeho divadla určitě nestahujeme. Program na leden 2017 ještě není kompletní a i kdyby se nám náhodou v lednu nepodařilo této inscenaci najít vhodný termín, najdete ji v programu v únoru, březnu ... Hezký den přejeme z Divadla Palace

Čas: 08.11.2016, 21:21:54

Jméno: Zuzana

Dobrý den, 23.10.2016 jsem opět navštívila vaše příjemné divadlo, tentokrát od 15 h A do pyžam . Báječné!! Děkujeme moc. Těšila jsem se na Jiřího Langmajera, Kateřinu Brožovou a přála jsem si v roli služky Kateřinu Hrachovcovou-Herčíkovou... a byla tam!! Je skvělá.
Prosím vyřiďte jí moje velké DĚKUJI .
Už hledám, kdy mám volno, abych koupila další vstupenky a užila si krásné odpoledne ve společnosti vašich skvělých herců. Těší se i moje dvě dcery.

Milá Zuzano, děkujeme za pochvalu, Váš vzkaz jsme hercům vyřídili. Vy pozdravujte od nás dcery a vyřiďte jim, že se na ně taky moc těšíme. Už jste si z naší nabídky vybraly? :) DP

Čas: 25.10.2016, 11:48:10

Jméno: Veronika

Dobrý den,
včera jsme byli s rodinou na představení Prachy!! v Hradci Králové. Musím říct jak herecký obsazení tak herecké výkony - naprosto super! :-). Nejvíce se nám ale líbilo, že i samotní herci na jevišti se mezi sebou dokážou také perfektně odrovnat smíchy, až to odrovná všechny diváky. Slzy smíchu tekly teda proudem :-D.
Děkujeme za báječný zážitek.

Děkujeme za báječnou zprávu, Veroniko! V únoru u Vás budeme hrát A do pyžam!. Doufáme, že budete opět spokojená. DP

Čas: 24.10.2016, 16:20:21

Jméno: Lenka

Dobrý den.
Včera jsem byla u Vás na festivalu Mluvící ruce 2016 a děkuji za úžasný zážitek.

Milá Lenko, děkujeme za návštěvu a přijďte zas, máme pro Vás v zásobě ještě spoustu dalších úžasných zážitků. DP

Čas: 23.10.2016, 19:21:13

Jméno: Gabi

Dobrý den,
včera jsme byli s manželem v Ostravě na představení Chlap na zabití. Do divadla chodíme na komedie poměrně často a troufám si říct, že to bylo opravdu snad nejvtipnější představení jaké jsme kdy viděli. Všichni herci byli úžasní, ale co tam prováděli M. Vladyka a F. Blažek... ještě teď se musím smát. Hlavně Filip.... celé divadlo řvalo :o)) Jeho role musela být opravdu hodně fyzicky náročná. Respekt! Děkujeme za skvělou komedii. Máte skvělé herce. Těšíme se na další vaše představení v Ostravě.

Milá Gabi. My se taky těšíme na další představení v Ostravě, protože nám je už teď jasné, že v hledišti budete sedět i Vy s manželem. A že k Vám jezdíme často... :) Za Vaši pochvalu děkujeme. DP

Čas: 22.10.2016, 20:06:18

Jméno: Eva

Dobrý den,

výjezdové představení V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA TATÍNKU, konané 18.11. 2016...mohu se optat jaké bude obsazení?
Děkuji.

Dobrý den, Evo. Konkrétní obsazení alternovaných rolí jednotlivých představení z pochopitelných důvodů nesdělujeme. DP

Čas: 19.10.2016, 17:53:40