PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Markéta J.

Líbánky byly vynikající. Děkuji za příjemně strávený večer.

Odesláno: 10.12.2006, 20:55:40

Hana F.

Chtěla jsem Vám poděkovat za krásný zážitek z divadelního představení Motýli, které jsem shlédla u nás dne 16.11. Velmi mě potěšilo, že Vojta Kotek dokáže zahrát dobrou divadelní roli jako profesionál pro pobavení i jeho trochu starších fanoušků než jsou malé holčičky. Ještě jednou díky a těším se na příští pěknou podívanou.

Odesláno: 21.11.2006, 00:21:55

Jitka Sovičová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jest-li už byl zahájen předprodej na leden. Děkuji

Dobrý den, předprodej na leden byl zahájen ve středu 15. listopadu. Lednové termíny najdete na našem webu. Děkujeme.

Odesláno: 20.11.2006, 11:41:16

Aleš Daněk

Děkuji za hezký zážitek při představení Kachna na pomerančích. Tento zážitek ovšem kazilo poněkud nesnesitelné horko v hledišti. Šlo by s tím prosím něco dělat?

Vážený pane Daňku, jsme velmi potěšeni Vaší přízní a věřte, že i nás klimatické výkyvy v hledišti trápí.Divadlo nedávno prošlo rozsáhlou rekonstrukcí č.1 a počítá se s rekonstrukcí č.2 a tam patří i ona vzduchotechnika.Doufám, že nám přízeň zachováte i nadále a že se společně budeme těšit nejen z výkonů našich herců, ale i z dokonalého servisu kolem nich. A.Pyško

Odesláno: 16.11.2006, 09:08:08

Martin Ank

Jenom bych měl určité výtky,které se netýkají inscenací,nýbrž divadla jako takového.Prostor divadla furt zavání kinem,i určitým stylem z éry předlistopademm,určitě bych tomuto divadlu přál velkou rekonstrukci.Trochu mně zaráží nic neříkající název Palece,i název něčeho by měl korespondovat s místem,a hlavně v češtině!Děkuji.

Odesláno: 07.11.2006, 12:57:17

Alena Mžyková

Chci moc poděkovat za perfektní zážitek z pondělního představení Kachna na pomerančích a přeji všem aktérům a lidičkám v divadle stále plné hlediště, usměvavé a vnímavé publikum. No prostě AŤ SE DAŘÍ.

Alena

Odesláno: 1.11.2006, 14:39:05
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: