Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Martin

Vážení, dnes jste mne a moji manželku donutili k pláči. Dlouho jsme smíchy nebrečeli tak jako dnes v Křižanech na Prachách. Bylo to super představení, bavili jsme se neskutečně a to jsme to málem nestihli. Manželka přijela od kadeřnice více než pozdě a z Liberce přes Ještěd... No měli jsme na cestu 10 minut. Naše auto muselo porušit několik dopravních předpisů aby nás stihlo dovézt včas. Podařilo se. Takže děkujeme. Tleskal bych vám ještě teď, ale vy už tam nejste, tak píšu sem. No... Není co dodat. Jste boží.

Odesláno: 19.07.2021, 23:05:14

Natalie

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za včerejší představení Be my baby (6.10.2020). Výborný výběr hry a skvělí všichni herci, zejména hlavní dvojice D. Novotný- V. Hybnerová byli neuvěřitelně dokonalí! Hry v tomto divadle bývají v dobrém smyslu ,oddychove´, ale toto představení mě nadchlo podobně jako už dříve Pension pro svobodné pány. Ne tak často se stává, abych mohla říct ,škoda nevidět’, zde to platí na 100%. Přeju spoustu takto spokojených diváků!

Odesláno: 07.10.2020, 11:17:03

Jana Stříbrná

Dobrý den,
moc děkuji za nádherné zážitky na Vašich představeních PLNOU PAROU a VELKÁ ZEBRA.
Báječná zábava.
Směju se ještě dnes, opravdu báječná podívaná a přehlídka talentu, lehkosti a radosti.
Držím Vám palce ať máte stále vyprodáno.
Děkuji
Jana

Odesláno: 11.09.2020, 20:07:09

Kateřina

Dobrý den,
3.9. jsme shlédli představení Plnou parou a opět to byl naprosto perfektní zážitek. Pan Etzler, pan Dolanský, Paní Vlaskáková, slečna Horváthová a samozřejmě pan Trsťan předvedli neskutečný výkon. A i když je v divadle v této době potřeba rouška(dá se to vydržet), stojí to za to. Velmi děkujeme, že zase hrajete a těšíme se na další představení!

Odesláno: 5.09.2020, 10:59:51

Blanka

Děkuji za úžasný kulturní zážitek. Představení: "Neperte se, prosím vás" je nádherná komedie a všem doporučuji!! Dlouho už jsem se tak nezasmála!! Krásný kostým pana Etzlera a skvělý herecký koncert paní Holánové!!! Chválím u kulisy.

Odesláno: 27.06.2020, 10:36:11

Radmila Trojanová

Dobrý den,
včera večer jsme shlédli představení Prachy!!! v Břeclavi. Neskutečně jsme se bavili, smáli se a užili si krásné výkony pana Vetchého (toho milujeme celá rodina, je špičkový herec), Vandy Hybnerové (znám ji jen drobně z TV, jako divadelní herečku jsem ještě neměla tu čest. Včera byla naprosto fantastická!) Moc se nám líbil i pan Kikinčuk, paní Hoffmanová, Richard Trsťan, Michal Novotný, pan Štrébl i pan Košata. Takže ještě jednou děkujeme za krásný večer a prodloužení života díky radosti, kterou jsme od Vás včera dostali.

Odesláno: 31.1.2020, 13:31:55
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: