Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jana Stříbrná

Dobrý den,
moc děkuji za nádherné zážitky na Vašich představeních PLNOU PAROU a VELKÁ ZEBRA.
Báječná zábava.
Směju se ještě dnes, opravdu báječná podívaná a přehlídka talentu, lehkosti a radosti.
Držím Vám palce ať máte stále vyprodáno.
Děkuji
Jana

Odesláno: 11.09.2020, 20:07:09

Kateřina

Dobrý den,
3.9. jsme shlédli představení Plnou parou a opět to byl naprosto perfektní zážitek. Pan Etzler, pan Dolanský, Paní Vlaskáková, slečna Horváthová a samozřejmě pan Trsťan předvedli neskutečný výkon. A i když je v divadle v této době potřeba rouška(dá se to vydržet), stojí to za to. Velmi děkujeme, že zase hrajete a těšíme se na další představení!

Odesláno: 5.09.2020, 10:59:51

Blanka

Děkuji za úžasný kulturní zážitek. Představení: "Neperte se, prosím vás" je nádherná komedie a všem doporučuji!! Dlouho už jsem se tak nezasmála!! Krásný kostým pana Etzlera a skvělý herecký koncert paní Holánové!!! Chválím u kulisy.

Odesláno: 27.06.2020, 10:36:11

Radmila Trojanová

Dobrý den,
včera večer jsme shlédli představení Prachy!!! v Břeclavi. Neskutečně jsme se bavili, smáli se a užili si krásné výkony pana Vetchého (toho milujeme celá rodina, je špičkový herec), Vandy Hybnerové (znám ji jen drobně z TV, jako divadelní herečku jsem ještě neměla tu čest. Včera byla naprosto fantastická!) Moc se nám líbil i pan Kikinčuk, paní Hoffmanová, Richard Trsťan, Michal Novotný, pan Štrébl i pan Košata. Takže ještě jednou děkujeme za krásný večer a prodloužení života díky radosti, kterou jsme od Vás včera dostali.

Odesláno: 31.1.2020, 13:31:55

Lenka

Dobrý den,
viděli jsme ve Vašem divadle celou řadu komedií a všechny byly skvělé. Dosud se mi ale nepodařilo "ulovit" pro dva představení "Prachy!", je možné nějakým způsobem dopředu zjistit,kdy bude další termín tohoto určitě skvělého představení ? Děkuji :-)

Odesláno: 07.1.2020, 21:11:02

Pavel Černý

Dobrý den,
se ženou jsme již dlouhá léta pravidelnými návštěvníky silvestrovských představení, pořádaných na vaší scéně. Je to vždy moc milá tečka za uplynulým rokem. Včera jsme shlédli odpolední představení hry Prachy. Bylo to nádherné, krásné silvestrovské představení. Herecké výkony zejména pana Vetchého a paní Hybnerové byly skvělé, ale musím dodat, že i ostatních herců. Všechny pozdravujeme a přejeme vše jen to nejlepší do již běžícího roku 2020 a těšíme se nejpozději na Silvestra znovu na viděnou.
Pavel Černý

Odesláno: 1.1.2020, 12:36:40
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: