Benefitní program

Využijte své body ze zaměstnaneckých programů v Divadle Palace.

Spolupracujeme: Benefit Plus, Benefit a.s., Sodexo, UP - Gallery Beta

Papírové poukázky? Přijďte si je vyměnit za komedie v Divadle Palace.

Přijímáme poukázky společnosti Sodexo (Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass a Bonus Pass), karty Flexi Pass Card, a poukázky společnosti UP (Gallery Beta, Gallery Beta FKSP, Cadhoc, Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP.

Benefitní program v divadle Palace

Podmínky pro využití bodů ze zaměstnaneckých programů

Body/poukázky nelze uplatnit na přístavky a lóže. Slevy se nesčítají, není možné kombinovat s dalšími akcemi. Body/poukázky musí být uplatněny v plné výši není možné čerpat jen částečně. Nevztahuje se na Velké roční předplatné a Dárkové poukázky.

Body/poukázky se nevztahuje na představení HOST: Caveman, Cavewoman, Benátky pod sněhem, Dokud nás milenky nerozdělí, Chlap na zabití, Chvála bláznovství, Veselé velikonoce a hudební produkce HOST.

All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: