Vzpoura nevěst 17.11.2019

Vážené a milé dámy, drahé věrné divačky našeho - vašeho Divadla Palace, připravili jsme pro Vás podzimní, resp. adventní dárek: Dámský večer s úspěšnou komedií Vzpoura nevěst.

Divadlo je tento večer vyhrazeno především něžnému pohlaví, je připravena exkluzivní tombola a zábavná prezentace firem, jejichž výrobky jistě zaujmou každou ženu. Navíc se blíží Vánoce a ona prezentace Vám může být inspirací.


ne
17.11.
| 19:00 |

 

Jana Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová: Vzpoura nevěst, hrají: Daniela Šinkorová, Miluše Bittnerová, Zuzana Slavíková, Kateřina Macháčková, Richard Trsťan a další 


Prezentace firem

Mary Kay - Milé dámy, můžete si užít beauty koutek s líčením, kde se na Vás těší kosmetické poradkyně společnosti Mary Kay. Rády Vás zkrášlí na váš večer v divadle, poradí s pletí či si u nich můžete vyzvednout dárkový poukaz na Hodinku krásy."

DM elektro - nabídka luxusních vonných svíček Yankee Candle a Wood Wick, které vám zpříjemní nejen podzimní večery.

Classic Barber Shop - štve vás neupravený vous a účes vašeho partnera, syna či zetě? Odborníci z předního pražského holičství vás zábavnou formou seznámí se současnými trendy pánských účesů, střihů vousů, a s pánskou kosmetikou. Budete si též moci zakoupit dárkový poukaz na holičské služby či pánskou kosmetiku.

Servis Panská 8 - potřebujete opravit neopravitelné boty, vyčistit nevyčistitelné skvrny z oděvů, tkaničky v možných i nemnožných barvách, obuvnickou kosmetiku, vše, co se týká péče o obuv... toto vše nejdete na adrese Panská 8 ve firmě Tomáše Valty, která se Vám též představí na našem Dámském večeru. Budete si moci zakoupit i řadu výrobků a vouchery.