Suprhírous

Režie: Dávid Vyhnanek
Text: Martin Krč
Dramaturgie: Martin Krč
Scéna, kostýmy: Kalvin Klajn
Hudba: Hanz Cimmer
Produkce: o.z. Artefakt

Hrají:

Kristián Baran
Tadeáš Bolo
Adam Hilek
Katarína Krajčovičová


Místo: Divadlo Palace, Pasáž Jalta, Václavské nám. 43, Praha 1

Facebook

Suprhírous - Divadlo Artefakt


Divadelními avengers jsou mladí divadelníci a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům.

Zábavná divadelní komedie o superhrdinech z lazů a vesnic našich končin! Zažijte epické boje o záchranu světa od Chebu až po Michalovce. Poznejte junáky a děvy se schopnostmi tak speciálními, aby nás dokázali ochránit před zlem a zkázou ukutou v dolech naší morální spodiny. A co, že nejsou tak rychlí jak Speed, silní jako Hulk, inteligentní jako Iron Man nebo morální jako Vision. Jsou naši a jejich největší zbraní je kladivo smíchu, jímž nás povalí sílou domácí pálenky. Divadelní parodie na komiksové universum pro všechny, kdož milují superhrdiny i s jejich chybami a klišé!

Mimozemšťané přistávají zásadně v New Yorku, ďábelští záporáci nejčastěji ohrožují Washington, ale co když se pustí do některé z méně známých evropských zemí? Kdo by ochránil nás, pokud by se hordy létajících monster vrhly na naše města? Podaří se Kapitánovi Česko-Slovensko obnovit spojení dvou národů v srdci Evropy? Kdo získá magický Meotar? Získají Kapitán, Robo Man, Zmije, Hluk, Parom, Sokolník, Křižák a Mravenec čtyři sklíčka Optiků a osvobodí svět od Liberátora? A co získá Marmel, který stojí za celým universem Suprhírous!? Všechno se rozhodne v konečném zápasu mezi dobrem, zlem a hlupáky!