Benefiční večerDEJME DĚTEM ŠANCI

Kdy: ve středu 24.5.2017 od 19 hod.
(welcome drink od 18 hod.)

Kde: v divadle Palace
Václavské náměstí 43, Praha

Těšit se můžete na vystoupení komorního hudebního kabaretu Inspektor Kluzó Tomáše Matonohy i dětí z dětských domovů. Po skončení oficiální části večera nabídneme hostům výtečný raut.

Celým večerem bude provázet pan Tomáš Matonoha.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

Těšíme se na Vás.

www.dejmedetemsanci.cz

7. Benefiční večer DEJME DĚTEM ŠANCI 24.5.2017

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací. AVPO sdružuje neziskové organizace, jejichž hlavními prioritami jsou transparentnost a profesionalita při vykonávání své veřejně prospěšné činnosti.

Pomáháme dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Hledáme pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazujeme do našich projektů děti, pro které je vaše podpora potřebná.

Nepodporujeme dětské domovy.
Vždy podporujeme konkrétní dítě!

Projekty organizace jsme koncipovali tak, aby opravdu pomohly potřebným. Nechceme být závislí na grantech a naše projekty uzpůsobovat a měnit podle aktuálních grantových výzev. Financování činnosti organizace je proto založeno zejména na podpoře z řad fyzických a právnických osob.